Betturkey Para Çekme Sorunu

Betturkey Para Çekme Sorunu

İçindekiler

Betturkey para çekme sorunu yaşatır mı? Hayır bu sitede para kazanmış iseniz, kazandığınız parayı geri alma konusunda sorun yaşamazsınız. Elbette sorunsuz yani sıfır hata ile para çekme işlemini yapmak istiyor iseniz, sizler için hazırlanmış, daha doğrusu finansal departman tarafından hazırlanıp sizlerin karşısına çıkarılmış kurallara dikkat edeceksiniz. Bu kurallar yazının devamında anlatılmıştır.

Betturkey Sorunsuz Para Çekme Kuralları

Betturkey sorunsuz para çekme kuralları basittir. Birkaç maddeden meydana geldiği görülmektedir. Burada sıralanacak maddeler, betturkey finansal departmanı tarafından meydana getirilmiştir. Şimdi bunları sizlere anlatalım. Tabii ki önce hesap açacaksınız. Kendinize bir hesap meydana getireceksiniz. Meydana getirmiş olduğunuz hesabınıza para yatırma işlemini yapacaksınız. Paranızı yatıracak, iddaa oyunlarında ya da oyun seçeneklerinde kullanacaksınız.

Yatırdığınız ve kullandığınız para ile bu site üzerinden en az 1 defa para kazanma şansını elde etmiş olacaksınız. Minimum 1 defa para kazanmadan para çekme talimatı veremezsiniz. Kara para aklama politikası gereği böyle bir kural gündeme getirilmiştir. Para çekme talep formunu tabii ki eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduracaksınız. Bu konuda her türlü sorumluluk sizde bulunmaktadır.

Para çekme talep formuna yazmış olduğunuz hesap, sadece ve sadece kullanıcının yani sizin adınıza ve soyadınıza ait olmak zorundadır. Sitenin belirlemiş olduğu en düşük ödeme miktarına ve sitenin belirlemiş olduğu günlük en yüksek ödeme miktarına uygun talimat vereceksiniz. Gördüğünüz gibi basit kurallar meydana getirilmiştir. Bu kurallara uygun davranır iseniz, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alırsınız.

Betturkey Nasıl Ödeme Yapıyor?

Betturkey nasıl ödeme yapıyor? Betturkey para çekme sorunu yaşamadan ödeme alabilirsiniz. Üstelik ödemeleri 7 gün ve 24 saat boyunca almanız mümkündür. Ödeme sistemlerine bakıldığında, sanal cüzdanlar ile birlikte kişisel banka hesap anlayışının geçerli olduğunu göreceksiniz. Papara ile ödeme yapan bir siteden bahsedilmektedir. Havale ve EFT ile aynı zamanda ecopayz ile ödeme yapan bir siteden bahsedilmektedir.

Papara ve ecopayz ile havale sisteminde 7 gün, 24 saat boyunca para çekme talimatı verebilirsiniz. Yalnızca EFT sisteminde Türk bankacılık sistemi uygulamaları nedeni ile hafta içi ve mesai saatlerinde, para çekme talimatı vermeniz gerekecektir. Ne kadar ödeme yapıyor? Gibi bir soruyu gündeme getiriyor olabilirsiniz. Bu durumda da belirlenmiş en düşük ve en yüksek miktarlar bulunmaktadır. Burada sayılmış bütün seçeneklerde, bu sitenin en düşük ödeme miktarının 100 Türk Lirası olduğunu göreceksiniz.

Betturkey Para Çekme Sorunu nelerdir

100 Türk Lirası altında para kazananlar, hesap bakiyesindeki toplam miktarı 100 Türk Lirası seviyesine çıkarmak zorundadır. Günlük en yüksek ödeme miktarının tek seferde 20.000 Türk Lirası olarak açıklandığı görülecektir. Tek seferde 20.000 Türk Lirası ya da iki seferde her bir işlem arasında minimum 2 saat olacak şekilde ancak, toplamda 20.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Betturkey Ödemede Komisyon Ve Belge Talepleri

Betturkey para çekme sorunu yaşamayacaksınız. Bir site olarak tanıtılmıştır. Betturkey ödemede komisyon ve belge talepleri konusunda da belirlenmiş prensipler ile hareket etmektedir. Bu site ödeme parasal değerleri ve sistemlere bakılmaksızın, herhangi bir şekilde komisyon almayacaktır. Kaç para çektiğinizin, hangi yöntem ile para çekme işlemi yaptığınızın bir önemi yoktur. Belge talepleri konusuna gelince bir kuraldan bahsedilmiştir.

Bu kurala göre her kullanıcı sadece kendi ismine ve soy ismine ait hesapları kullanacaktır. Bu gerçeğe istinaden, herhangi bir belge talep edilmediği de görülmektedir. Elbette ki hangi sistem ile kaç para para çekme talimatı verdiğinizin belge talepleri açısından bir önemi yoktur. Şartlar dahilinde belge göndermeden para çekebilirsiniz.

Betturkey giriş adresi