Betturkey Kayıt Şikayetleri

Betturkey Kayıt Şikayetleri

İçindekiler

Betturkey platformunda, tamamen üyelere özel sunulan hizmetlerden faydalanmak istediğiniz takdirde sizin de üyelik aşamasını tamamlamanız gerekiyor. Üyelik aşaması, 5 dakika içerisinde gerçekleşir. İlk kez üye olmak isteyen kişilerin Betturkey kayıt şikayetleri var mı veya kayıt aşamasında sorun yaşar mıyım gibi kafalarında soru işaretleri bulunmaktadır.

Betturkey Kayıt Nedir?

Betturkey, bahis veya sunulan hizmetlerin her biri eğlenirken kazanmayı hedefleyenler için sunulmaktadır. Sektörde bu kadar ön plana çıkan hizmetlerinden sizde faydalanmak istiyorsanız, üyeliğinizi tek bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca 5 dakikanızı ayırarak kolayca hesap oluşturmanız mümkün.

  • Güncel ana sayfasına erişim sağladığınız takdirde sağ üst köşede sarı zemin üzerinde bulunan “kayıt ol” sekmesi yer alır. Kayıt ol sekmesine tıkladığınızda üyelik bilgileriniz, kişisel bilgileriniz ve iletişim bilgilerinizin istenildiği 3 adet bölümden oluşan kayıt formu bulunmaktadır. Bu kayıt formunda tarafınızdan istenilen bilgilerin her birinin doğru olmasına, önem göstermelisiniz.

Aktif bilgiler olmalı!

  • Aktif bilgiler, cep telefonu ve mail adresiniz için geçerlidir. Kullanmadığınız telefon numarası veya kabul edilmeyecek mail adresi geçersiz sayılır.
  • 18 yaşından büyük olduğunuzu ve kullanıcı sözleşmesini okuduğunuza dair bölümü de işaretledikten sonra kayıt ol seçeneğine tıklayarak üyeliğinizi oluşturup, sizde hemen hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Betturkey Kayıt Şikayetleri Nelerdir?

Betturkey kayıt şikayetleri, üyelik işlemleriniz oluşturulurken sizden ekstra bir ücret veya ekstra bir bilgi alınmaması sebebiyle bulunmamaktadır. Kayıt aşaması kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Üyelerin kayıtla alakalı sorun yaşaması veya mağdur olması gibi bir durum söz konusu değildir. Burada içiniz rahat bir şekilde üyeliğinizi oluşturabilirsiniz

Betturkey Üyelik Aşamasında Gizlilik Şikayetleri Var Mı?

Betturkey üyelik aşamasında, tarafınızdan istenilen bilgiler gizlilik politikası gereğince harici bir platformda kesinlikle kullanılmamaktadır. Yalnızca profesyonel ekibi üyeliğinizi kontrol etmek adına, gerekli kontrolleri yapar. Sonrasında üyeliğiniz onaylanır. Harici bir durumda belge istenebilir. Belge istisnaidir. Güvenliğin tehdit eden bir durum varsa tamamen güvenlik önlemleri sebebiyle kimlik fotokopisi veya fatura beyanı gibi belgeleri, mail üzerinden göndermeniz gerekiyor. Gizlilikle alakalı şikayet içermemektedir.